Kontaktpersoner

EIE Maskin AB

EIE Maskin AB

Anders Lundkvist

VD
Telefonnummer
076 525 88 12
E-postadress
anders.l@eie.se

Transmissionssystem

Transmissionssystem

Anders Johansson

Försäljningsingenjör - Produktspecialist Ortlinghaus & HKS Bromsar & hydraliska vriddon
Telefonnummer
070 220 42 02
E-postadress
anders.j@eie.se
Transmissionssystem

Mattias Frick

Försäljningsingenjör Väst - Precisionsväxlar och Industrimotorer Schorch
Telefonnummer
070 974 42 11
E-postadress
m.frick@eie.se
Transmissionssystem

Anders Eriksson

Försäljningsingenjör Ost
Telefonnummer
076 525 88 15
E-postadress
anders.e@eie.se
Transmissionssystem

Christian Wattman

Försäljningsingenjör Sydväst
Telefonnummer
070 555 40 71
E-postadress
christian.w@eie.se
Transmissionssystem

Mats Gustafsson

Försäljningsingenjör Norrland
Telefonnummer
072 077 38 06
E-postadress
mats.g@eie.se
Transmissionssystem

Johan Öberg

Försäljningsingenjör Mellan
Telefonnummer
070 295 88 14
E-postadress
johan.o@eie.se
Transmissionssystem

Kjell Jönsson

Säljsupport
Telefonnummer
076 525 88 13
E-postadress
kjell.j@eie.se
Transmissionssystem

Per Bladh

Teknisk innesäljare
Telefonnummer
072 727 48 03
E-postadress
per.b@eie.se

Administration

Administration

Thomas Harland

Ekonomichef
Telefonnummer
070 929 48 87
E-postadress
thomas.harland@eie.se
Administration

Carina Arfwedson

Ekonomi
Telefonnummer
076 525 88 05
E-postadress
carina.a@eie.se
Administration

Tonia Strömquist

Kvalitet och miljö - Spedition & leveransbevakning
Telefonnummer
076 525 88 22
E-postadress
tonia.s@eie.se

Gods / lager

Gods / lager

Jimmy Sohlberg

Gods / lager
Telefonnummer
076 525 88 54
E-postadress
jimmy.s@eie.se

Marketing

Marketing

Sandra Bodner

Marknadsföring
Telefonnummer
070 326 88 18
E-postadress
sandra@eie.se

Verkstad

Verkstad

Jan-Erik Persson

Servicemekaniker
Telefonnummer
076 525 88 55
E-postadress
jan-erik.p@eie.se
Verkstad

Sebastian Österlund

Servicemekaniker
Telefonnummer
072 070 71 11
E-postadress
sebastian.o@eie.se
Verkstad

Jimmy Östlund

Verkstadschef
Telefonnummer
076 525 88 56
E-postadress
jimmy.o@eie.se
Kontakta EIE Maskin AB